• Jazierko na zber dažďovej vody

• Vďaka projektu Nech prší!, na ktorý poskytla financie Nadácia SPP, sa nám podarilo vybudovať v areáli školy jazierko. Všetko sa to začalo myšlienkou p. učiteliek  Dörnhöferovej a Šutovskej, ktoré našli podporu u pána školníka. Nápad sa pozdával aj starším žiakom, ktorí aktívne prispeli svojou prácou pri výkopových prácach.

Veľké poďakovanie patrí všetkým, ktorí priložili ruku k dielu: žiaci 9. a 8. ročníka, žiaci zo školského klubu detí, p. Šlahor (výkopové práce a dovoz štrku), p. Hrčková – Samper Decor Krakovany (grafický návrh a výber rastlín do výsadby), rodičia: p. Ľupták, Opet I., Tekula, Kutaj, Sedlák, Ábel M., p. Chovancová, Nedeliaková a naši kolegovia zo školy. Vďaka rodičovskej brigáde sa podarilo osadiť palisády, vysadiť rastliny a upraviť okolie. Máme všetci z jazierka veľkú radosť a prajeme si Nech prší! !

Tento projekt sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nadácie SPP.